Antalya milletvekili adaylarımız Elmalı esnafını ziyaret etti

Antalya’nın Elmalı ilçesinde esnafı ziyaret milletvekili adaylarımız, partimizi tanıtıp seçimlerde destek talebinde bulundular.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Seçim çalışmalarını sürdüren Antalya milletvekili adaylarımız Eyüp Yanaç, Rıfat Karadaş, İsmail Kaya, Zafer Tekman ve Abdullah Demirtaş, Elmalı ilçe esnafını ziyaret ettiler.

Esnafla sohbet edip parti programımızı anlatan milletvekili adayları, vatandaşların kendilerine ilettikleri sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek not ettiler.

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Antalya milletvekili adayımız Eyüp Yanaç, esnafın partimize yaklaşımının müspet olduğunu ve ziyaretlerinde kendilerine sıcak davrandıklarını, bunun da kendilerini motive ettiğini ifade etti.

Esnafın işlerindeki durgunluktan şikayetçi olduğunu müşahede ettiklerini ifade eden Yanaç, “Elmalı ilçesi esnafını ziyaretimiz esnasında, şehre gelen ilçeye bağlı köylülerle görüşme ve partimizin mesajını aktarma imkânı da bulduk. Esnafın, halkın ve özellikle de çiftçilikle uğraşan köylülerin sorunlarını dinledik. Sıkıntıların toplumsal kesimlerin genelinde ortak olduğunu müşahede ettik. Şunu özellikle belirtmek istiyorum; bu memleketin sorunlarının partimizin programı ve bakış açısı anlaşılmadan çözülemeyeceği bir hakikattir. Bu noktada HÜDA PAR’ın siyasi meselelerin çözümünün yanında ekonomik sorunların çözümü noktasında da çalışmaları var. Rabbim nasip ederse bunu mecliste dillendirmek istiyoruz. Bunun için halkımızın oyuna talibiz.” dedi.

Milletvekili adaylarmız, Elmalı esnafı ve bazı kanaat önderlerini ziyaretlerinin ardından partilerimizin ilçede düzenlediği iftar programına katıldılar. Açık havada düzenlenen iftar programımıza kadın erkek, genç yaşlı yaklaşık yüz kişi katıldı.

Burada davetlilere hitap eden Yanaç, parti olarak insan ve adalet eksenli bir bakış açısının tesisi için mücadele edildiğini, menfaatleri bir kenara bırakıp sadece halkın menfaati için çalışma sözü verildiğini söyledi.

ANTALYA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI