Adana milletvekili adaylarımız halkla buluşmaya devam ediyor

Adana milletvekili adaylarımız sokak sokak, ev ev gezerek partimizin mesajını halka ulaştırıp destek talebinde bulunuyor.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Adana’da seçim çalışmalarına hız veren milletvekili adaylarımız; merkez Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam ile Ceyhan ilçelerinde esnaf ziyaretleri, iftar programları ve seçim lokalleri açılışlarında halkla buluştu.

Çalışmalarda halkın teveccühüyle karşılaşan milletvekili adaylarımız, halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek destek talebinde bulundular.

Seçim çalışmaları kapsamında Seyhan ilçesinde halkla buluşan Adana milletvekili adaylarımız Vedat Turgut, Veysi Sonkaya ve Mustafa Yavuz, Gülbahçesi ve Kocavezir Mahallesi ile Pazarlar Caddesi, Mısır Çarşısı ve Melekgirmez Çarşısı esnafını ziyaret etti.

Buradaki işyerlerini tek tek gezen vekil adaylarımıza esnaf ve mahalle halkının sıcak ilgi gösterdiği gözlendi.

Esnafla sohbet eden Turgut, Sonkaya ve Yavuz, esnafın sorun ve şikâyetlerini not ettiler.

Partimizin meclise girmesi durumunda emeğe saygı, hak ve adalet için çalışacaklarının sözünü veren vekil adaylarımız, halktan destek talebinde bulundular.

Esnaf ziyaretinin ardından Gülbahçesi’nde bulunan Bitlisliler taziye evinde mahalle halkına yönelik düzenlenen iftar programına katılan Adana milletvekili adaylarımız Vedat Turgut, Veysi Sonkaya ve Mustafa Yavuz, halkla sohbet etti.

“Özlenen kardeşlik ikliminin tesisi için HÜDA PAR”

Burada mahalle sakinlerine hitap eden Vedat Turgut, Türkiye’de yaşayan Türk olsun, Kürd olsun, Arap olsun tüm halkların kardeşçe yaşaması ve özlenen kardeşlik ikliminin tesisi için parti olarak gayret gösterdiklerini kaydetti.

Sadece seçim zamanı değil, yılın 12 ayı halkla iç içe olduklarından dolayı vatandaşların kendilerini çok sıcak karşıladığını dile getiren Turgut, “Partililerimiz Adana’da da sokak sokak, ev ev gezerek partimizin mesajını aktarıyor. Bu şekilde halkımızdan partimize destek talebinde bulunuyoruz.” dedi.

Adaylarımız her ilçe, mahalle ve sokakta

Yüreğir ilçesinde esnaf ziyaretleri yapan Adana milletvekili adaylarımız Salih Demir, Murat Temur, Sedat Sol, Yusuf Yaman, Yılmaz Geçer, Mustafa Çiçek ise Anadolu, 19 Mayıs ve Dede Korkut, Levent ve Yavuzlar Mahalleleri ile Çukurova Caddesi esnafını ziyaret ettiler. Esnafın sıcak ilgisi gösterdiği vekil adaylarımız, seçim için destek istediler.

Esnaf ziyaretinin ardından 19 Mayıs Mahallesi’nde düzenlenen sokak iftar programına katılan vekil adaylarımız burada vatandaşlarla sohbet ettiler.

Ceyhan ilçesinde seçim çalışmasını sürdüren HÜDA PAR Adana milletvekili adayları Yıldıray Korkutan, Hakan Özbay ve Abidin Serin, Ceyhan Sebze Hali, Büyükmangıt Mahallesi ve çarşı esnafını ziyaret ettiler.

Buradaki işyerlerini tek tek gezen vekil adayları halkla sohbet edip seçimler için destek talebinde bulundular.

Esnaf ziyaretlerinin ardından vekil adayları; Esentepe ve Belediye Evleri Mahallelerinde düzenledikleri iftar programlarıyla halkla buluştular.

Çukurova ilçe teşkilatıyla birlikte 100. Yıl Mahallesi esnafını ziyaret eden HÜDA PAR Adana milletvekili adayı Hüseyin Ayaydın da ilçe halkından partisi için destek talebinde bulundu.

ADANA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI