"HÜDA PAR esnafın derdine derman olmak için hazır"

Seçim çalışmaları için Mersin’e gelen Genel İdare Kurulu Üyemiz Vedat Turgut, partimizin esnafın derdine derman olmak için projelerimizin olduğunu belirterek esnaftan destek istedi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Mersin’e gelen Genel İdare Kurulu Üyemiz Vedat Turgut, milletvekili adaylarıyla birlikte esnaf ziyareti yaptı. Esnafın şikayet ve isteklerini dinleyen Turgut, partimizin esnafın derdine derman olmak için projelerimizin olduğunu belirterek parlamento seçimlerinde partisi için destek istedi.

Turgut’un Kuvayi Milliye Caddesindeki esnaf ziyareti programına İl Başkanımız Ercan Fidan, Mersin milletvekili adaylarımız Ali Bozukluhan, Zübeyir Akbaş, Ömer Faruk Ayhan, Aydın Karakayalı ile partililerimiz katıldı.

Kuvayi Milliye Caddesindeki işyerlerini tek tek gezen Turgut’a esnaf ve mahalle halkının sıcak ilgi gösterdiği gözlendi. Yoğun bir ekonomik durgunluğun olduğundan şikayet eden esnaf ise şimdiye kadar iktidara gelen tüm partilerin güzel vaatlerde bulunduklarını ama icraata gelince kimseden ses çıkmadığını belirttiler. Esnafla sohbet eden Turgut, kendisine iletilen sorun ve şikâyetleri not etti.

Esnafın derdine çarenin “insan öncelik adalet” anlayışına sahip bir parti ile mümkün olabileceğini ifade eden Turgut, şimdiye kadar tüm partileri denedikleri gibi bu seçimde de partimizi denemelerini tavsiye etti. Partimizin meclise girmesi durumunda emeğe saygı, hak ve adalet için çalışılacağının sözünü veren Turgut, halktan destek talebinde bulundu.

MERSİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI