Antalya milletvekili adaylarımız esnafı ziyaret etti

Antalya milletvekili adaylarımız esnafı ziyaret ederek destek talebinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Antalya’da seçim çalışmalarına hız veren Antalya milletvekili adaylarımız esnaf ziyaretleriyle halkla buluşmaya devam ediyor.

Seçim çalışmalarını sürdüren Antalya milletvekili adaylarımız Eyüp Yanaç, Rıfat Karadaş, Şerafettin Şimşek, Şevki Yumuşak, İsmail Kaya ve Zafer Tekman Kumluca ilçesinde esnafı ziyaret ettiler.

Esnafın sıcak ilgi gösterdiği HÜDA PAR milletvekili adaylarımız, esnafla sohbet edip sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek not aldı.

Ziyarette esnafla sohbet eden Genel Başkan Yardımcımız Antalya Milletvekili Adayımız Eyyüp Yanaç, Antalya’nın ve vatandaşların sorunlarını bildiklerini ifade etti.

Partilerinin ekonomik ve siyasi anlamda ülke sorunlarının çözümü için projeleri olduğunu dile getiren Yanaç, sorunların çözümü için partimize de bir şans verilmesini isteyip esnaftan destek talebinde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yanaç, seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret etmeye devam edeceklerini belirtti.

Partimizin ülke genelinde ilk kez genel seçimlere gireceğini hatırlatan Yanaç, HÜDA PAR’ın meclise girmesi durumunda adalet, ekonomi ve siyaset olarak söyleyecek sözleri ve çözüm projeleri olduğunu kaydetti.

ANTALYA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI