“Yanlışların karşısında dimdik duracağız”

Siirt Milletvekili Adayımız Mehmet Tetik, yanlış nerede olursa olsun dimdik karşısında durulacağını söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Siirt Milletvekili Adayımız Mehmet Tetik, 24 Haziran seçimleriyle ilgili çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Halkı ziyaret ederek bire bir görüşen milletvekili adayımız Tetik, destek taleplerini iletip, halkın sorunlarını ve sıkıntılarını dinliyor. 

Çalışmaları kapsamında Kasaplar Çarşı esnafını ziyaret eden Tetik, her zaman doğruların yanında yer aldıklarını ve bundan sonra da yer almaya devam edileceğini söyledi.

Yapılan ziyarette esnafın yoğun teveccühüyle karşılaşan Tetik, halkı gerçek anlamda temsil etmek için meclise girmek istediğini, bundan dolayı kendisini desteklemelerini istedi.

Yaptığı ziyaretin ardından açıklamada bulunan Tetik, sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman sahada olduğumuzu hatırlattı.

“İlkelerimizden asla vazgeçmeyeceğiz”

Tetik, “Allah’a (celle celaluhu) şükürler olsun ki seçim çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Geçen hafta Güres Caddesinde bulunan esnafımızı ziyaret edip desteklerini istemiştik. Bu hafta da Kasaplar Çarşısında bulunan esnafı ziyaret ettik. Rabbimize hamdolsun ki gezdiğimiz bütün esnaflardan büyük bir teveccüh gördük ve bizleri gayet güzel karşıladılar. Biz esnaflarımıza şunu söylüyoruz. İslam’ı ölçü almış bir parti olarak belki de Türkiye’de kurulan ilk partiyiz. Aynı zamanda ölçüsü İslam olan bir parti olarak, programımızı okuyabileceklerini, bizleri basın ve medya aracılığıyla partimiz hakkında merak edilenleri öğrenebileceklerini söyledik. Bizler İslam’ı ölçü aldığımız müddetçe Allah’ın izniyle yolumuzdan asla şaşmayacağız. Her zaman doğruların yanında yer aldık, bundan sonrada yer almaya devam edeceğiz. Parti olarak ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğiz. İlkelerimiz doğruluktan yanadır. Yanlış nerede olursa olsun bizler bu yanlışların karşısında dimdik duracağız. Elhamdülillah bu ülkeye, bu memlekete hem kendimizi tanıtacak hem de kendimizi kabul ettireceğiz diye düşünüyorum.” dedi.

SİİRT İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI