​"İslam’ı ölçü almış bir parti olarak sahadayız"

Esnaf ziyaretinde bulunan Muş milletvekili adaylarımız, vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaşarak kendilerinden destek sözü aldılar.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

24 Haziran milletvekili seçimleri için esnaf ziyaretlerine devam eden Muş milletvekili adaylarımız M. Şirin Çağlayan, Aydın Demir ve Orhan Yavuz, esnaf ziyaretinde bulundu.

Kalabalık bir heyetle esnaf ziyaretini yapan Muş milletvekili adaylarımız, vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaştı. Halk tarafından büyük ilgi gören adaylarımız, destek talebinde bulunarak partimizin meclise girmesi için kendilerinin desteklerine ihtiyacı olduğunu belirttiler. 

Esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen milletvekili adaylarımız, meclise girdikleri taktirde Muş’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini söylediler.

Bir çay ocağında vatandaşlarla sohbet eden adaylarımız, partimizin programını anlattılar. Burada vatandaşlara hitap eden Muş Milletvekili Adayımız M. Şirin Çağlayan, herkes için doğru ve hayırlı olanın HÜDA PAR olduğunu vurguladı.

Çağlayan, “Biz doğru ve hayırlı olanın HÜDA PAR olduğuna inanıyoruz. Halkımızı geziyoruz. Dua ve desteklerinizi istiyoruz. Bugüne kadar gelen siyasi oluşumlar bir türlü toplumun dert ve sıkıntılarına derman olamadılar. Biz İslam’ı ölçü almış bir parti olarak sahadayız. Parti programımız halkımızın örf ve adetlerine, gelenek ve göreneklerine ki bunlar İslam’dır, diyoruz. Bu ölçüde hazırlanmış bir programdır. Bizlerde inşallah bu programı hayata tatbik etmek adına meclise gitmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bunun için de halkımızın desteğine ihtiyacımız vardır. Eğer bir gün bizim söylem ve eylemlerimiz birbirini tutmazsa o zaman bizim peşimizden gelmeyin. Eğer ağzımızla hakkı söyleyip fiillerimiz farklı olursa bizi desteklemeyin. Fakat hakkı söyleyip uygulayabilecek HÜDA PAR dışında bir siyasi oluşum yoktur.” ifadelerini kullandı.

MUŞ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI