“HÜDA PAR için eser yapmak bizim için şereftir”

Partimizin 24 Haziran seçimlerinde kullanacağı seçim marşını hazırlayan sanatçılar, “HÜDA PAR gibi bir partiye eser yapmak bizim için gerçekten şereftir, onurdur, gururdur.” dediler.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

24 Haziran seçimlerine 79 ilde parti olarak, Diyarbakır ve Batman'da ise bağımsız adayları destekleyerek seçime katılacak olan partimizin seçim marşı belirlendi.

İlahi sanatçılarından Çetin ve Metin Kiraz kardeşlerin seslendirdiği “Doğrusu HÜDA PAR” temalı seçim marşı, kamuoyu ile paylaşıldığı andan itibaren büyük ilgiyle dinlenildi.

Partimizin 24 Haziran seçimlerinde kullanacağı seçim marşını hazırlayan sanatçılar Çetin ve Metin Kiraz kardeşler, bir ay gibi bir sürede hazırladıkları eserin büyük bir beğeni görmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söylediler.

​Kurulduğu günden bu yana Türkiye siyasetinde önemli bir yer edinen HÜDA PAR gibi bir partiye eser yapmanın kendileri için bir şeref, onur ve gurur olduğunu belirten Kiraz kardeşler, seçimlerde partimize başarılar dilediler.

Eseri hazırlarken, partinin ilkelerini dikkate alarak hazırladıklarını söyleyen Çetin Kiraz, “24 Haziran’da bir seçim var. Malumunuz her parti kendisi için bir seçim eseri yapar. Bizlerde HÜDA PAR için bir eser hazırladık. Yaklaşık bir ayın sonunda hazır olan bir çalışmamız oldu. Eserin sözlerini yazan Şair Recep Sevinç kardeşimizden de Allah razı olsun. Şiirleri ile bizi desteklediler. Şiirin bir kısmı bu kardeşimize bir kısmı da HÜDA PAR’ın yönetiminden olan bir ağabeyimize ait. Şiir bize oradan geldi. Besteyi de seçimlerde halkı cezbeye getirecek bir şekilde hazırladık.” dedi.

Partimizin desteklediği Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Zekeriya Yapıcıoğlu ile Batman bağımsız milletvekili adayı Aydın Gök ve bazı iller içinde eserler hazırladıklarının bilgisini veren Kiraz, kurulduğu günden bu yana Türkiye siyasetinde önemli bir yer edinen HÜDA PAR gibi bir partiye eser yapmanın çok farklı ve güzel bir duygu olduğunu söyledi.

Metin Kiraz konuşmasına şöyle devam etti:

“Müzik hayatında kardeşimle birlikte çalışıyoruz. Daha önce albüm, demo çalışmalarımız oldu ancak siyasi bir parti için eser çalışmamız olmamıştı. HÜDA PAR gibi bir partiye bir eser yaptık. Bunun heyecanı daha bir farklıdır. İnşallah hayırlı olur. Allah-u Teala hayırlara vesile kılsın. HÜDA PAR’a başarılar diliyoruz.”

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI