“Adalet için HÜDA PAR’ın mecliste olması gerekir”

Muş’un Hasköy ilçesinde ziyaretlerde bulunan Muş milletvekili adaylarımız, adaletin tesis edilmesi için partimizin mecliste olması gerektiğine vurgu yaptılar.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

24 Haziran seçimleri için sahada çalışmalarına devam eden Muş milletvekili adaylarımız M. Şirin Çağlayan, Aydın Demir ve Orhan Yavuz, beraberindeki heyetimizle birlikte Hasköy ilçesinde esnafı ve halkı ziyaret etti.

Ziyarette vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaşan adaylarımız, ilçe sakinlerine HÜDA PAR’ın amaç ve gayesini anlatarak kendilerinden destek talebinde bulundu.

İlçede esnaf ve halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen adaylarımız, ülkede adaletin tesis edilmesi için partimizin mecliste olması gerektiğini söylediler.

Partimizin halka, halkın da partimize ihtiyacı olduğunu belirten milletvekili adaylarımızdan M. Şirin Çağlayan, “Şu anda siyasi bir süreç içerisinde girdik. Bu vesile ile halkımızı ziyaret ediyoruz. Daha öncede Muş İl Başkanlığı olarak Hasköy’de halkımızı ve esnafımızı ziyaret etmeye gelmiştik. Bugün de bu vesile ile tekrar geldik. Biz, HÜDA PAR’ın sesinin mecliste yükselmesi gerektiğine inanıyoruz. Adaleti kendisine şiar edinmiş ve yönetimin temeline adaletin yerleşmesi gerektiğini söyleyen HÜDA PAR’ın sesinin mecliste, gür bir şekilde çıkması gerektiğine inanıyoruz.” diye konuştu.

MUŞ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI