"Halkımızın sorunlarını çözebilecek hür kadrolara sahibiz"

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve halkı ziyaret eden Siirt Milletvekili adayımız Mehmet Tetik, halkın sorunlarını çözebilecek kadrolara sahip olduklarını belirtti ve destek talebinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Siirt Milletvekili adayımız Mehmet Tetik, seçim çalışmaları kapsamında merkez esnafı ve halkı ziyaret edip sorunlarını ve taleplerini dinledi, destek talebinde bulundu.

24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Siirt Milletvekili adayımız Mehmet Tetik ve beraberindeki heyet, merkezde bulunan Güres Caddesi esnafını ziyaret etti.

Halkın teveccühü ile karşılaşan Tetik, sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi. Siirt halkı ise destek vereceklerini belirtti.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan milletvekili adayımız Tetik, halkın kendilerini Meclis'e göndermesi halinde sorunlarını çözebilecek kadrolara sahip olduklarını belirtti.

Esnafın kendilerini sahada gördüklerinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Tetik, şunları söyledi:

"Bugün Siirt’in Güres Caddesi'nde bulunan esnafımızı ziyaret ettik. Rutin hale gelmiş olan esnaf ziyaretlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Esnafımızı gezerken bizlere karşı ne kadar samimi olduklarını ve bizlere gösterdikleri teveccühe şahit olduk. Aynı zamanda esnafın diğer partilerden serzenişte bulunarak, sadece seçimden seçime kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı duydukları rahatsızlıkları ilettiler. Fakat bizlerin her zaman sahada olduğumuzu gördüklerini ve sürekli kendilerini ziyaret edip sorun ve sıkıntılarını dinlediğimiz için büyük bir memnuniyet duyduklarını söylediler ve onlardan büyük bir teveccüh gördük."

Esnafı gezerken yaşadıkları sorun ve sıkıntıları kendilerine anlattıklarını kaydeden Tetik, ellerinden geldiği kadar sorun ve sıkıntıları yetkili mercilere ileteceklerini söyledi.

Tetik, "Esnafımızı gezerken vatandaşlarımızdan da destek istiyoruz. Hamdolsun ki; karşılık bulduk vatandaşlarımız bu konuda bizlere sıcak baktıklarını, bizim her zaman sahada olduğumuzun bilincinde olduklarını ve Allah’ın (celle celaluhu) izni ile bizleri destekleyeceklerini söylediler. Bizlere gösterdikleri teveccühten dolayı Allah bütün vatandaşlarımızdan razı olsun. Allah’ın (celle celaluhu) izni ile bizler seçimi kazanıp meclise girersek, ben inanıyorum ki; hür kadrolar olarak bütün sorunların üstesinden gelebilecek kabiliyette ve bilincindeyiz. Eğer bizleri meclise taşırlarsa yaşanan sorunları yüksek sesle haykırıp sıkıntıları çözeceğiz inşallah." diye konuştu.

SİİRT İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI