Şanlıurfa Gençlik Kollarımızın “Kardeşlik Turnuvası” sona erdi

Şanlıurfa İl Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen “Kardeşlik Turnuvası” futbol karşılaşmalarında şampiyon olan takımın ödülünü milletvekili aday adayımız Lokman Yalçın taktim etti.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından düzenlenen “Kardeşlik Turnuvası” sona erdi.

Final maçının ardından şampiyon olan takımın madalyalarını ise Şanlıurfa milletvekili aday adayımız Lokman Yalçın taktim etti.

Nisan ayında 22 takımla başlatılan futbol turnuvasının finali oynandı. Finalde, müsabakalara isimlerini ‘Uşaklı Spor’ olarak kaydeden takım, birinciliği elde ederek turnuvanın şampiyonu oldu.

Şampiyonluğu elde eden Uşaklı Spora madalyalarını milletvekili aday adayımız Lokman Yalçın, taktim ederek, turnuvada göstermiş oldukları başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti.

Turnuva ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yalçın, beden ve ruh sağlığı açısından gençlerin, spor ve benzeri etkinliklere teşvik edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yalçın, “Turnuvayı düzenleyen Gençlik Kollarımızı ve katılım sağlayan tüm takımları tebrik ediyorum. Gençlerin, vakitlerini boş şeylerle geçirmesi yerine bunun gibi aktivitelerle geçirmesi hem ruhen hem de bedenen önemlidir. Ruhun sağlıklı olabilmesi için, bedenin sağlıklı olması gerekiyor. Gençlerimize bu ve benzeri etkinliklere teşvik etmeli, kötü alışkanlıklardan korumalıyız.” dedi.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI