"Gençliğin kurtuluşu için aday adayı oldum"

Partimizden milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulunan Kızıltepe İlçe Kadın Kolları Başkanlığı yönetim üyemiz Safiye Ertaş, gençliğin kurtuluşu için aday adayı olduğunu belirtti.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Kadınların partimizden milletvekili aday adaylığı başvuruları sürüyor. Mardin’de Kızıltepe İlçe Kadın Kolları Başkanlığımızın yönetiminde bulunan Safiye Ertaş, milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulundu.

Kadın siyasetçi Ertaş’ın milletvekilliği aday adaylığı için verdiği başvuru dilekçesi, Kızıltepe Kadın Kolları Başkanımız Fatime Akın tarafından işleme alındı.

Yapılan başvurunun ardından kısa bir açıklama yapan Ertaş; amaçsız, kararsız ve uyuşturucu müptelasına bulaşmış gençliğin kurtuluşu için partimizden milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

Ertaş, “Gençlik; aziz İslam ümmetinin ve üzerinde yaşadığımız güzel dünyanın yakın geleceğidir. Şu anda gençlik hem amaçsız, hem kararsız, hem anlamsız ve hem de çoğu uyuşturucuya müptela olmuş durumda. Bu yakın geleceğimizin temeline konulan bir dinamit demektir. Yakın geleceğimizin kurtuluşu, aydınlığı ve mutluluğu için HÜDA PAR’ı tercih ettim. HÜDA PAR’dan aday olmaya mecliste sesimizin en gür çıkacağı yerden bu sorunlara çözüm olmaya karar verdim. Mardin, Kızıltepe ve Dikmen başta olmak üzere kendi çevremizdeki kadınlara da HÜDA PAR’a destek olmalarını, HÜDA PAR’ın gerçekten kendi çocuklarına ve nesillerine inşallah çare olacağına inanıyorum. Buna onlarında inanmalarını istiyorum. İnşallah Rabbim bizleri mahcup etmeyecektir. İnşallah eğer rabbim fırsat verirse onlara bunu yaşayarak göstereceğiz.” diye konuştu.

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI