“Yaşanan zamlar esnafı çıkmaza sokuyor”

Kayseri İl Başkanımız Mehmet Çalhan, maliyetlerin yükselmesi, ham maddeye zam gelmesi, Dolar ve Euro’nun yükselmesinin esnafı çıkmaza koyduğunu söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Kayseri İl Başkanımız Mehmet Çalhan ve beraberindeki heyet, merkez Kocasinan İlçesinin İstasyon Caddesindeki esnafı ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Heyetimizi sıcak karşılayan esnaf, sorunlarını dile getirirken özellikle ekonominin kendilerini olumsuz etkilediğini dile getirdi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Kayseri İl Başkanımız Mehmet Çalhan, “Haftalık yaptığımız ziyaretler kapsamında bu haftaki durağımız olan İstasyon Caddesini ziyaret ettik. Ziyaretimiz gayet olumlu ve verimli geçti. Esnaf,  yaşanan sorunların mevsimsel olduğunu düşünürken gel görelim ki mevsimsel olmadığını, maliyetlerin yükselmesi, ham maddeye zam gelmesi, Dolar ve Euro’nun yükselmesi ile esnafı tam bir çıkmaza koyduğunu söylerken yetkililerin bu konuda ellerinden geleni yapması gerektiğini ifade ettiler.” dedi.

Esnafın sıkıntılarının, istek ve taleplerinin kayıt altına alındığı ziyarette son olarak Çalhan, bu tür ziyaretlerin sürekli olacağını dile getirdi.

KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI