Genel Başkanımız Kayseri esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi

Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, Kayseri’nin tanınmış kanaat önderlerinden Araştırmacı-Yazar Mehmet Göktaş’ı ve Kayseri Organize Sanayi esnafını ziyaret etti.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Kayseri’de bulunan Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu ve beraberinde partili heyetimiz, Kayseri’nin tanınmış kanaat önderlerinden Mehmet Göktaş’ı ve Kayseri Sanayi Organize Sanayi Bölgesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Temasları kapsamında ilk olarak Araştırmacı-Yazar Mehmet Göktaş’ı evinde ziyaret eden Yapıcıoğlu, gündemle alakalı değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.

Buradaki ziyaretin ardından Kayseri Organize Sanayi Bölgesine geçen Yapıcıoğlu, esnafların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi. Bu ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getiren esnaflar, yaşadıkları sorunları birinci ağızdan Yapıcıoğlu’na ilettiler.

Son zamanlarda ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirten esnaflar, geçen yıllara göre satış bakımından düşüş yaşadıklarını ifade ettiler.

Esnafların yaşadığı sorun ve sıkıntıları her platforma dile getirdiklerini söyleyen Yapıcıoğlu da özellikle asgari ücretliden vergi alınmaması hususunda defaten açıklamalar yaptığını ve çözüme kavuşana kadar da bunu dillendireceklerini vurguladı.

Yapıcıoğlu, ziyaretlerin ve temaslarının ardından Kayseri’den ayrıldı.

KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI