Şanlıurfa İl Başkanlığımız hastane ziyaretlerine devam ediyor

Şanlıurfa İl Başkanlığımızdan bir heyet, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Şanlıurfa İl Başkanlığımız ve İl Kadın Kollarımızdan oluşan heyet, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye Ek binasını ziyaret ederek yatarak tedavi gören hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

Heyetimiz, 200 yataklı hastanede yatarak tedavi gören hasta, hasta yakınları, hastane çalışanı ve temizlik personelini ziyaret ederek kendilerine karanfil verdi.

Heyetimizin ziyaretlerinden memnun kaldıklarını söyleyen hastalar, partimize çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonrası hastane binası önünde açıklama yapan İl Yönetim Kurulu Üyemiz Kâmil Tuncay, partimizin kurulduğu tarihten bu yana halkla iç içe olmaya ehemmiyet verdiklerini belirterek, ziyaretlerin devam edeceklerini söyledi.

“Şifa bekleyen tüm hastalara Allah-u Teala’dan acil şifalar diliyoruz.” diyen Tuncay, “Allah Teala verdiği hastalıkların şifasını da beraberinde vermiştir muhakkak. Önemli olan tevekkül ederek doğru bir tedavi ile şifa aramaktır. Tedavi olmak için doğru yolu izlemek ve işin ehline-uzmanına başvurmak ve helal yoldan tedavi olmak gerekir. Bu konuda, sağlık çalışanlarımızın işlerini ibadet bilinci ile yapmaları ve hasta olan vatandaşı doğru yönlendirmeleri ve takipçileri olmaları mühim bir görevidir. Gerçekten sağlık çalışanlarımızın işleri zordur. Allah-u Teala yardımcıları olsun. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI