İstanbul İl Başkanlığımızdan çarşafından dolayı saldırıya uğrayan bayana ziyaret

İstanbul İl Başkanlığımızdan bir heyet Kadıköy Bostancı Metrosunda asansör beklerken çarşafı nedeniyle saldırıya uğrayan Kerime P.'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

İstanbul İl Başkan Yardımcımız ve beraberindeki heyet önceki gün İstanbul Kadıköy Bostancı Metrosunda asansör beklerken çarşafı nedeniyle saldırıya uğrayan Kerime P.'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, İstanbul İl Başkan Yardımcımiz Cafer Ökmen, İstanbul İl İdare Kurulu Üyemiz Türkan Ökmen ve Pendik İlçe Kadın Kolları Teşkilatımızdan bir heyet katıldı.

Kerime P. ve ailesini ziyaret eden heyetimiz, yaşanan elim hadiseden dolayı Kerime hanıma ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, saldırının kabul edilemez olduğunu söyledi.

Hatırlanacağı üzere 10 gün önce İstanbul Kadıköy Metrosunda, bir devlet kurumunda temizlik görevlisi olarak görev yapan 36 yaşındaki Kerime P. çarşafından dolayı Atınç Manap isimli birinin sözlü ve fiili saldırısına maruz kalmıştı.

Olayın ardından Kerime P.nin şikâyeti üzerine gözaltına alınan Atınç Manap isimli provokatör, Anadolu 3. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından, yurtdışı yasağı ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI