"Uyuşturucuya Dur Diyelim!"

Uyuşturucuyla mücadele kapsamında Batman Gençlik Kolları Başkanlığımız, toplumu ve geleceği tehdit eden uyuşturucuya dikkat çekmek için brandalar astı.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Madde bağımlılığına dikkat çekmek için Batman merkezde astıkları brandalar ile ilgili bilgi veren Batman Gençlik Kolları Başkan Yardımcımız Halid Coşkun, astıkları brandalarla toplumu ve geleceği tehdit eden uyuşturucuya dikkat çektiler.

Uyuşturucu kullanım çoğunluğu genç olmakla birlikte kullanımın da arttığına dikkati çeken Coşkun, uyuşturucuyla mücadele konusunda herkesin gayret etmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Coşkun, "Uyuşturucu kullanımın ve uyuşturucu kullanımına bağlı olarak ölümlerin giderek yükseliyor olması bizleri hem derinden üzüyor hem de endişelendiriyor. Bizlerde bu endişelerimizi belirtmek ve bir farkındalık oluşturmak için şehrimizin muhtelif noktalarına 'Uyuşturucu Kullanma, Kullanılma!' ve 'Uyuşturucuya Dur Diyelim!' sloganlarıyla brandalar astık. HÜDA PAR olarak gençlerin yok olmasını istemiyoruz. Çünkü gençler bizim geleceğimizdir. İşte bu yüzden ısrarla uyuşturucu ve madde bağımlılığına 'hayır' diyoruz." dedi.

BATMAN İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI