Bingöl İl Teşkilatımız Regaip kandili sebebiyle hastaları ziyaret etti

Bingöl İl Teşkilatımız, Regaip Kandili dolayısıyla, Bingöl Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret ederek, hastane personelinin ve yatan hastaların Regaip kandilini kutladı.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bingöl İl Başkanımız Hamdullah Tasalı ve beraberindeki heyet, Regaip kandili münasebetiyle, Merkez Düzağaç bölgesinde bulunan Devlet Hastanesini ziyaret ederek, personelin ve hastaların Regaip Kandilini kutladı, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastaları ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Tasalı, “Bu Mübarek Üç aylara girmiş bulunuyoruz. Bu gece de Regaip Kandili olduğu için hastanelerimizde yatan hastalarımızın hem kandilini tebrik edelim hem de hal ve hatırlarını sormak için bu ziyareti gerçekleştirdik. Bu mübarek gecesinin yüzü suyu hürmetine hastalarımıza moral verelim istedik. Bu vesile ile bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum. Rabbim içinde bulunduğumuz üç aylar ve bu gecelerin hatırı için sıkıntısı olan ve özelikle Alemi İslam’ın içinde bulunduğu sorun ve sıkıntılardan bir an öne kurtarsın ve Ümmeti Muhammed (sav)’e birlik ve beraberlik nasip etsin inşallah.” şeklinde konuştu.

BİNGÖL İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI