Diyarbakır İl Başkanlığımızdan teşekkür mesajı

Diyarbakır İl Başkanlığımız, ‘Önce İnsan, Öncelik Adalet’ temasıyla Seyrantepe Spor Kompleksinde düzenlenen Diyarbakır İl 2’nci olağan kongresi için teşekkür mesajı yayımladı.

/ KONGRELER / Küçült | Büyüt

‘Önce İnsan, Öncelik Adalet’ temasıyla yoğun bir katılımla düzenlenen Diyarbakır İl 2’nci Olağan Kongresi için teşekkür mesajı yayımlayan Diyarbakır İl Başkanlığımız, kongrede katkısı bulunan herkese teşekkür etti.

Yoğun bir katılımın olduğu kongrede görev yapan, emek veren tüm üyelerine teşekkür mesajını ileten Diyarbakır İl Başkanlığımız, kendilerini yalnız bırakmayan Diyarbakır halkına, siyasi parti temsilcilerine, kanaat önderlerinde, STK başkanlarına, basın mensuplarına da ayrıca teşekkür etti.

“Bundan sonra halkımıza hizmet etmeye, halkımızın sorun ve sıkıntılarını gündeme getirmeye devam edeceğiz”

Bundan sonra da halka hizmet etmeye, sorun ve sıkıntılarını gündeme getirmeye devam edecekleri belirtilen açıklamada, “2. Olağan kongremizde bizleri yalnız bırakmayan saygıdeğer Diyarbakır halkına, üyelerimize, siyasi parti ve STK temsilcilerine; ilimizin mümtaz kanaat önderlerine, değerli basın mensuplarına kongremize çelenk gönderen STK, oda başkanlarına ve iş adamlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra halkımıza hizmet etmeye, halkımızın sorun ve sıkıntılarını gündeme getirmeye devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI