İstanbul İl Başkanlığımızdan Ümraniye esnafına ziyaret

İstanbul İl Başkanımız Erdal Elibüyük, Ümraniye esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

İstanbul'un merkez Ümraniye ilçesine bağlı Sütçü İmam Caddesi'ndeki esnafı ziyaret eden İstanbul İl Başkanımız Erdal Elibüyük, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

İstanbul İl Başkanımız Erdal Elibüyük'e eşlik eden Ümraniye İlçe Başkanımız Muhammed Sıddık Bağınmak ve beraberindeki heyeti ziyaretlerinden ötürü sıcak bir şekilde karşılayan esnaf, yaşadıkları sorunları anlatma imkânı bulduklarını söyledi.

Özellikle son zamanlarda yaşanan ekonomik durgunluğun kendilerini olumsuz yönde etkilediğini söyleyen esnaf, yerel yönetimin kendilerine gerekli ehemmiyeti vermediğine dikkat çekti.

Ümraniye Belediyesi tarafından özellikle Alemdağ Caddesi'ne yatırım yapıldığını dile getiren Sütçü İmam Caddesi esnafı, yerel yetkililer ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine yapılan başvurulardan bir türlü sonuç alamadıklarını, böyle devam ederse esnafın siftah yapmadan kepenk kapatacağını dile getirdiler.

Esnafın yaşadığı sorun ve sıkıntıları birinci ağızdan dinleyen İstanbul İl Başkanımız Elibüyük, esnafın yaşamış oldukları sorun ve sıkıntıları gündeme getirme noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI