Genel Başkan Yardımcımız Eşin, Antakya’da depremzedelerle bir araya geldi

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Eşin ve beraberindeki heyet, Antakya’da depremzedeler ile bir araya geldi, sorun ve sıkıntılarını dinledi, acılarını paylaştı.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Eşin ve beraberindeki heyet, Hatay Antakya’da depremzedelerle bir araya geldi.

Depremde evleri hasar görmüş depremzedeleri ziyaret eden,  Eşin ve beraberindeki heyet, depremzedelere geçmiş olsun temennisinde bulundu, sorun ve sıkıntılarını dinledi, acılarını paylaştı.

Eşin, Antakya'da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Orhanlı Çadır Kent Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, yetkililerden depremzedelere yaptıkları hizmetler hakkında bilgi aldı.

Eşin ve beraberindeki heyet, daha sonra çadır kentte bulunan vatandaşları ziyaret etti. Çadır kentte kalanların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Eşin, geçmiş olsun temennisinde bulundu, acılarını paylaştı.

Çadır kentte kalan depremzedeler, Eşin ve parti heyetimize, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti. Depremzedelerden biri, “Allah sizden razı olsun gelip bizleri soruyorsunuz.” sözleri duygulandırırken, başka bir depremzede ise “Bu işler gazel okumaya benzemiyor. Sizin gibi değerli insanlar gelip bizleri sorunca; biz kendimizi insan gibi hissediyoruz.”  dedi.  Depremzedenin içtenlikle söylediği bu sözler, herkesi hem düşündürdü hem duygulandırdı.

Eşin, çadır kent ziyaretinden sonra esnafları da ziyaret ederek, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Eşin, Antakya’da bazı köyleri de ziyaret ederek, evleri yıkılan köylülere geçmiş olsun temennisinden bulundu, köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Muhtarlar ile de bir araya gelen Eşin,  muhtarlardan yaşanan afetten dolayı, istek ve şikayetlerini dinledi, yapılabilecekler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Eşin ve beraberindeki heyet, depremde hayatını kaybetmiş acılı ailelerin taziyelerine katıldı, başsağlığı ve sabırlar diledi.

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI