Genel Başkan Yardımcımız Eşin, Antakya’da depremzedelerle bir araya geldi

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Eşin ve beraberindeki Heyet Antakya’da depremzedeler ile bir araya geldi, sorun ve sıkıntılarını dinledi, acılarını paylaştı.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Eşin, Teşkilat Başkan Yardımcımız Hasan Aşkın ve beraberindeki heyet, Hatay Antakya’da depremzedelerle bir araya geldi.

Depremde evleri hasar görmüş depremzedeleri ziyaret eden,  Eşin ve beraberindeki heyet, depremzedelere geçmiş olsun temennisinde bulundu, sorun ve sıkıntılarını dinledi, acılarını paylaştı.

Eşin ve beraberindeki heyet, Antakya’da bazı köyleri de ziyaret ederek, evleri yıkılan köylülere geçmiş olsun temennisinden bulundu, köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Muhtarlar ile de bir araya gelen Eşin,  muhtarlardan yaşanan afetten dolayı, istek ve şikayetlerini dinledi, yapılabilecekler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Başkan Yardımcımız Eşin ve beraberindeki heyet, depremde hayatını kaybetmiş acılı ailelerin taziyelerine katıldı. Köy meydanlarında acılı aileler ile bir araya gelen Eşin, başsağlığı ve sabırlar diledi.

Köy ziyaretlerini tamamlayan Eşin, daha sonra Antakya merkezde zarar görmüş mahalleleri ziyaret ederek, depremzedelerle bir araya geldi.

Depremzedelere geçmiş olsun temennisinde bulunan Eşin, depremzedelerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelen Eşin, muhtarlardan vatandaşların sorun ve problemlerinin neler olduğunu dinledi,  yapılabilecekler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Muhtarlardan bilgi alan Eşin ve beraberindeki heyet, depremde yakınlarını kaybetmiş acılı ailelerin taziyelerine katılarak, başsağlığı ve sabır diledi.

Genel Başkan Yardımcımız Eşin, çoğunluğu Afgan ve Özbeklerden oluşan Ovakent mahallesindeki depremzedelerle de bir araya geldi. Depremde evleri hasar gören mahallelinin sorun ve problemlerini dinleyen eşin, depremzedelere geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Mahallelinin oluşturduğu aş evini ziyaret eden Eşin, yapılan hizmetler ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.  Eşin ve beraberindeki heyet, daha sonra mahalle sakinleri ile beraber mahalle meydanında Cuma namazlarını eda etti.

Genel Başkan Yardımcımız Eşin ve beraberindeki heyetin kendileri ile ilgilenmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren depremzedeler, partimize teşekkür etti.

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI