Partimizin Afet Koordinasyon Heyeti, Kahramanmaraş’ta incelemelerde bulundu

Partimizin Afet Koordinasyon Merkezine bağlı heyet, Kahramanmaraş’ta depremzedeleri ziyaret ederek, depremzedelerin sorun ve sıkıntılarını dinledi, acılarını paylaştı. Heyet, Umut Kervanı’nın çadırında afetzedelere yemek dağıttı. Muhtarlarla bir araya gelen heyet, yapılabilecekler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu öncülüğünde, 12 heyetten oluşan HÜDA PAR Afet Koordinasyon Merkezi, deprem bölgelerinde yaraları sarmaya devam ediyor.

Partimizin Afet Koordinasyon Merkezine bağlı heyetler, depremin büyük yıkım bıraktığı birçok bölgede, geceli gündüzlü çalışmalarını sürdürüyor.

Depremin ilk anlarından itibaren, depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta çalışmalarına devam eden parti heyetimiz, bir kez daha depremzedelerle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Serkan Ramanlı ve beraberindeki heyet, depremzedeleri ziyaret etti.

Ziyarette Parti Sözcümüz Serkan Ramanlı ile birlikte Başkan Yardımcımız Eyyüp Yanaç, GİK Üyemiz Mahmut İrtem bulundu.

Ramanlı ve beraberindeki heyet, çadır kentleri ziyaret ederek, depremzedelerin sorun ve sıkıntılarını dinledi, acılarını paylaştı, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Depremzedelerin başlıca sorunlarını not aldıran Ramanlı, söz konusu sorunların çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlarla birlikte; ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Çadır kent ziyaretinden sonra beraberindeki heyetle birlikte, depremzedelere her türlü desteği sağlayan STK’ları ziyaret eden Ramanlı, gerekli incelemelerde bulundu.

Umut Kervanı, Yetimler Vakfı, Avrupa Yetim Eli ve IHO Ebrar tarafından kurulan aşevindeki çalışmaları yerinde takip eden Ramanlı, yetkililerden depremzedeler için yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Parti Sözcümüz Ramanlı ve beraberindeki heyet, daha sonra depremzedelere aşevinin önünde yemek dağıtımında bulundu. Ramanlı, depremzedelere dağıttıkları öğle yemeğinden sonra, Kahramanmaraş'taki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Ramanlı, mahalle muhtarlarından, mahallelerine ait sorun ve sıkıntıları dinledi, geçmiş olsun temennilerinde bulundu. Parti heyetimiz ve muhtarlar, söz konusu sorun ve problemlerin çözümü için yapılabilecekler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Mahalle muhtarlarının istek, talep ve şikâyetlerini not aldıran Ramanlı, söz konusu sorun ve problemlerin çözümü için gerekli merciler ile irtibata geçileceğini söyledi.

Parti Sözcümüz Ramanlı, partimiz olarak kendi imkanları ile çözebilecekleri sorun ve sıkıntılar hakkında ise ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını belirtti.

Haberi İzlemek İçin Tıklayınız

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI