Genel Başkanımız Yapıcıoğlu, Şanlıurfa'da depremzedeleri ziyaret etti

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu, Şanlıurfa'da tedavi gören depremzedeleri ziyaret ederek yaralılara acil şifalar diledi; Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan'la depremzedeler için yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

 

Büyük yıkımlara yol açan Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremden Şanlıurfa’da etkilendi.

Şanlıurfa'da yaşanan felaketten dolayı, hayatını kaybedenler, yaralananlar olurken birçok ev ve işyeri de hasar gördü.

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu, depremin ilk anından itibaren partimize seslenerek arama kurtarma çalışmalarına katılmalarını ve yaraların sarılmasını isteyerek seferberliği ilan etmişti.

Yapıcıoğlu’nun bu seferki durağı Şanlıurfa'ydı.

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu, Şanlıurfa'da hastanede tedavi gören yaralı depremzedeleri ziyaret ederek acil şifalar diledi, geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

Yapıcıoğlu, yaralı depremzedelere özel ilgi gösterip, hal hatırlarını sordu, genel sağılık durumlarını ve sıkıntılarını dinledi, depremzedelerin acılarını paylaştı.

Yapıcıoğlu, daha sonra Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Yaşar Şimşek'ten tedavi gören depremzedeler hakkında bilgi aldı, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili Resmi Twitter Hesabımızdan yapılan açıklamada, "Genel Başkanımız Sayın Yapıcıoğlu, Şanlıurfa Devlet Hastanesi'nde tedavi gören depremzedeleri ziyaret ederek, yaralılara acil şifalar diledi. Genel Başkanımız, hastanenin Başhekimi Mehmet Yaşar Şimşek'ten tedavi gören depremzedeler hakkında bilgi aldı." denildi.

Genel Başkanımız Yapıcıoğlu, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan'la depremzedeleri görüştü

Genel Başkanımız Başkanı Yapıcıoğlu, hastane ziyaretinden sonra, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan'ı ziyaret ederek, depremden sonra yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Basına kapalı olarak yapılan görüşmede, Yapıcıoğlu ile Ayhan depremzedelerin yaralarının sarılması için yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili Resmi Twitter Hesabımızdan yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, Şanlıurfa Valisi Sayın Salih Ayhan'ı ziyaret ederek, depremden sonra yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı, geçmiş olsun dileklerini iletti. Görüşmede yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.” denildi.

 

İzlemek İçin Tıklayınız

 

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI