Genel Başkanımız Yapıcıoğlu; Adıyaman’da deprem alanında incelemelerde bulundu

Genel Başkanımız Yapıcıoğlu, depremin olmuşuz etkilediği Adıyaman’da incelemelerde bulunarak, vatandaşlarla ve STK’larla bir araya geldi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu ve Parti yetkililerimiz depremden etkilenen bölgeleri ziyaret ederek incelemelerde bulunmayı sürdürüyor.

“Yapıcıoğlu, depremin yıkım bıraktığı Adıyaman’da incelemelerde bulundu”

Yapıcıoğlu depremin hasar bıraktığı birçok il ve ilçede incelemelerde bulunuyor. Yapıcıoğlu’nun bu seferki durağı, depremden olumsuz etkilenen Adıyaman’dı.

Genel Başkanımız Yapıcıoğlu ve beraberindeki heyet depremin büyük yıkım bıraktığı Adıyaman’da incelemelerde bulundu. Yapıcıoğlu depremzedeler ile bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledi.

Yapıcıoğlu ayrıca depremde hayatını kaybeden acılı ailelerle de bir araya gelerek taziyelerde bulundu. Yapıcıoğlu depremde yaralanan vatandaşları da ziyaret edip genel durumları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Enkaz kaldırma çalışmalarını yerinde inceleyen Yapıcıoğlu, enkaz başında yakınlarının sağ olarak çıkarılması umuduyla bekleyen vatandaşlarla görüşerek sabır temennisinde bulundu.

Genel Başkanımız Yapıcıoğlu’nun enkaz alanlarında yaptığı incelemelerden sonra Afet Koordinasyonunda; Umut Kervanı, İHO-EBRAR, Avrupa Yetim Eli ve birçok STK’ların çalışmaları hakkında bilgi aldı.

VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI