Parti heyetimiz Gaziantep’teki kazada yaralananları hastanede ziyaret etti

​Partimiz HÜDA PAR’ dan bir heyet, Gaziantep- Nizip yolunda 16 kişinin hayatını kaybettiği ve 22 kişinin de yaralandığı kazada yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Metin Kaya ve beraberindeki heyet, Gaziantep- Nizip yolunda bir otobüsün de karıştığı, 16 kişinin hayatını kaybettiği ve 22 kişinin de yaralandığı kazada yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti.

Gaziantep-Nizip yolunda bir yolcu otobüsünün daha önce kaza yapan bir araca müdahale için olay yerinde bulunan itfaiye, ambulans ve haber ajansı canlı yayın aracına çarpması sonucu feci bir kaza meydana geldi.

Kaya ve beraberindeki heyet, kazada yaralanan ve hastanede tedavilerinin sürdüğü kişileri ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Ayrıca Gaziantep İl Başkan Yardımcımız Nihat Yetkin, Nizip ilçesindeki hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek son durumları hakkında bilgi aldı.

Yaptığı ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Kaya, vefat eden vatandaşlara rahmet dileyerek bu gibi kazaların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.

Kaya, “Gaziantep ile Nizip arasında meydana gelen kaza yüreğimizi yaktı. Yaralanan hastalarımızı ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldık. Ziyaret ettiğimiz hastaların durumları iyidir. Durumu iyi olmayan hastalarımız da vardır. Bu tür kazalar ülkemizde sürekli meydana geliyor. Sürücülerin daha dikkatli olmaları gerekiyor.  Yetkililerinde bu tür kazalar meydana geldiği zaman gerekli tedbirlerin alması gerekiyor. Temennimiz böyle acı veren kazaların bir daha yaşanmamasıdır. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve ailelerine sabırlar diliyorum” dedi.

HÜDA PAR GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI