FADIL ŞANİ AĞABEY İÇİN TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI MESAJIMIZ

Partimizin Kurucu Üyesi, bir dönem Genel Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen, 4. Olağan Kongremizde ise Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen değerli dava arkadaşımız muhterem Fadıl ŞANİ Ağabeyimiz için taziye mesajımız:

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

 
اَلَّذينَ اِذَٓا اَصَابَتْهُمْ مُصيبَةٌ قَالُٓوا اِنَّا لِلّٰهِ وَاِنَّا اِلَيْهِ رَاجِعُونَ
 
Onlar, başlarına bir musibet geldiğinde, “Doğrusu biz Allah’a aidiz ve kuşkusuz O’na döneceğiz” derler. (Bakara Suresi 156)
 
Partimizin Kurucu Üyesi, bir dönem Genel Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen, 4. Olağan Kongremizde ise Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen değerli dava arkadaşımız muhterem Fadıl ŞANİ Ağabeyimiz ruhunu Rahman’a teslim etmiştir.

Mardin’in Mazıdağı eşrafından olan Fadıl ŞANİ Ağabeyimiz uzun yıllardır mücadele ettiği KOAH rahatsızlığı nedeniyle 57 yaşında ebedi âleme irtihal etti.

Çalışkanlığı, mücadele azmi ve mümtaz şahsiyetiyle çevresindekilere örnek olan Fadıl Ağabey ilim aşığı bir davetçi, şair ruhlu bir yazar, halkının maslahatını gözeten dürüst bir siyasetçiydi. Son dönemlerde sağlık durumunun ağırlaşması üzerine tedavisine hastanede devam edilen Fadıl Ağabey, kendisini ziyarete gelenlere “Benim bir tek derdim vardır. O da davamdır. Ancak sağlığım elvermediği için hizmet edemiyorum. Keşke daha fazla çalışabilseydim, davama daha fazla hizmet edebilseydim.” diyen örnek bir dava adamıydı.

Yüce Rabbimizden Fadıl Ağabeyimize rahmet diliyoruz. Çilekeş eşi Gülçin ŞANİ Hanımefendinin şahsında kederli ŞANİ ailesine, dava arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabr-ı cemil diliyoruz.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI