Genel Başkanımız Yapıcıoğlu, Bitlis'te STK temsilcisi ve kanaat önderleriyle buluştu

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu, Bitlis'te faaliyet gösteren çok sayıda STK temsilcisi ve kanaat önderi ile bir araya gelerek istişarede bulundu.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bitlis'te bulunan Yapıcıoğlu, Bitlis il başkanlığımız tarafından düzenlenen programda, kentteki STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Tatvan ilçesindeki bir otelde düzenlenen programda, STK'ların sorunları, talepleri, siyasilerden beklentiler gibi konular konuşulurken, STK temsilcileri taleplerini, beklenti ve önerilerini dile getirdi.

Toplantıda STK temsilcilerine ve kanaat önderlerine hitap eden Yapıcıoğlu, birinci ağızdan bölgenin ve şehrin sorunlarını dinlemek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Yapıcıoğlu, "Bugün buraya gelmekte ve bu toplantıyı yapmakta birkaç amacımız var. En başta tanışmak, buradaki kardeşlerimizin ağzından bu bölgenin, bu şehrin sorunlarını birinci ağızdan dinlemek, hatta varsa bu sorunlara ilişkin çözüm önerilerini de dinlemektir." dedi.

"Elbette memleketin çok sayıda sorunu var." diyen Yapıcıoğlu, "Bu sorunlara ilişkin herkesin kendisine göre farklı çözüm önerileri var. Bizler, memleketin içerisinde, halkın içerisinde, onların nabzını tutan; bazıları bir STK Temsilcisi, kimisi uzun yıllardır memleketin içerisinde, milletin arasında ticaret ya da esnaflıkla uğraşan kardeşlerimizin tecrübelerinden istifade etmeye geldik." şeklinde konuştu.

Memleket meselelerine dair kendilerine düşen sorumlulukları yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydeden Yapıcıoğlu'nun konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI