Aslan: Zararlı alışkanlıklarla mücadelede organize olmak şart

Genel Başkan Yardımcımız ve Sosyal İşler Başkanımız Abdullah Aslan, bir dizi ziyaretler çerçevesinde Mardin'de açılan Yeşilay Dayanışma Merkezini (YEDAM) ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen Genel Başkan Yardımcımız ve Sosyal İşler Başkanımız Abdullah Aslan, Mardin İl Başkanımız İsmail Çevik ile birlikte Yeşilay Dayanışma Merkezi sorumlusu Lokman Günlüoğlu ve diğer psikolog danışmanlarla görüşüp çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yeşilay Danışma Merkezi Sorumlularına "hayırlı olsun" dileklerini ileten Aslan, toplumun manevi değerlerine önem verdiklerini belirterek bu hususta bu tür kurumların çok önemli görevler üstlendiğini söyledi. Zararlı maddelerle mücadelede organize olmanın önemine dikkat çeken Aslan, parti olarak bu konuda her zaman desteğe hazır olduklarını ve Mardin il teşkilatı olarak kendilerine düşen her neyse yardımcı olacaklarını söyledi.

Kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren ve Mardin il teşkilatımızı ziyaret edeceklerini belirten Günlüoğlu, "Yeşilay Danışma Merkezinde bağımlılık alanında tam donanımlı bir ekiple görev yapmaktayız. Ancak yine de insanlarımızın Yeşilay gönüllüsü olduklarını unutmamaları gerek." dedi.

HÜDA PAR MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI