Hür Gençlik Diyarbakır İl Teşkilatımız "Gençlik Şöleni" etkinliklerine tüm gençleri davet etti ​

Gençlik Kolları Genel Merkezimiz tarafından bu yıl ilan edilen "Gençlik Şöleni" etkinlikleri kapsamında, “Gençlik Kuşaklara Sığmaz” sloganıyla Hür Gençlik Diyarbakır İl Teşkilatımız bu Pazar günü etkinliklerin startını veriyor.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından 24 Ekim Pazar günü saat 10.00 ile 17.00 arasında ‘Gençlik Kuşaklara Sığmaz’ sloganıyla “Gençlik Şöleni” kapsamında yapılacak etkinlik ile ilgili konuşan İl Gençlik Kolları Başkanımız Mücahit İleri, gençleri önemsediklerini ve bu kapsamda gençlere yönelik her zaman çeşitli aktiviteler geliştirdiklerini ifade etti.

İleri, “Diyarbakır gençlik kolları olarak Peygamberler ve sahabe şehri olan Diyarbakır gençleri başta olmak üzere bütün gençleri önemsiyor ve bu kapsamda gençlere yönelik her zaman çeşitli aktiviteler düzenliyoruz.

Hedefimiz erdemli, başarılı, çalışkan, ahlaklarıyla örnek bir nesil yetiştirmektir. HÜDA PAR Diyarbakır Gençlik Kolları olarak bizlerde; 'Gençlik Kuşaklara Sığmaz' diyor ve gençliğin belirli kalıplara ve kuşaklara sıkıştırılmasını, ezber ifadelerle, harflerle tanımlanmasını doğru bulmadığımızı belirtiyoruz. Geleceğimiz olarak gördüğümüz gençlere doğru bir istikamet üzere hayatlarını sürdürebilecek bir bilinç kazandırmalı ve yarınlarımıza emin adımlarla yürümeliyiz.” dedi.

“Gençlik Şölenimize bütün Diyarbakır gençliğini davet ediyoruz”

24 Ekim Pazar günü düzenleyecekleri etkinliğe Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu’nun da katılacağını hatırlatan İleri, “Merkez Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenecek olan 'Gençlik Haftası Etkinlikleri' startının ilkini 24 Ekim Pazar günü saat 10.00’da Diyarbakır’da başlatıyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu’nun da iştirak edeceği Gençlik Şölenimize bütün Diyarbakır gençliğini davet ediyor, sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz. Keyifli ve eğlenceli geçeceğine inandığımız şölenimizde; Genel Başkanımız ile hasbihal, soru cevap faslı, halat çekme, kaşıkta yumurta taşıma, satranç turnuvası, masa tenisi, çuval yarışı, bilgi yarışması gibi birçok aktivitemiz olacaktır. Şölenimizin hayırlara vesile olmasını dilerim.” ifade etti.

HÜDA PAR DİYARBAKIR İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI