Yapıcıoğlu: Memleketin her yerinde vatandaşlarımızla görüşmeye devam edeceğiz

Bir dizi temaslarda ve ziyaretlerde bulunmak üzere Bingöl’e gelen Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, memleketin her yerinde vatandaşlarla görüşmeye devam edeceklerini söyledi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Bingöl'de bazı merkez mahalle muhtarları ve STK temsilcileriyle buluştuğu öğle yemeğinde konuşan Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, sorunların adalet temelinde çözülmesi gerektiğini vurguladı.

Yapıcıoğlu, “Yaklaşık 3 aydır memleketin her bir yerini dolaşıyoruz. Hem bölgesel hem de genel anlamda sorunları kardeşlerimizle, vatandaşlarımızla hem istişare etmek hem de fikir alışverişinde bulunmak ve varsa sorularını cevaplamak, memleketin sorunlarına karşı çözüm önerilerimizi onlara aktarmak için gezilerimize devam ediyoruz. Bugün de Bingöl’e geldik, bugün ve yarın Bingöl’de temaslarımız olacak.” dedi.

Esnaf ziyareti

Yapıcıoğlu, Bingöl merkez Yeraltı Çarşısı esnafını ziyaret etti. Esnafın genel anlamda yaşadığı sorunları ve sıkıntılarını dinleyen Yapıcıoğlu, en büyük sorunun yanlış yürütülen ekonomi politikasından kaynaklı olduğunu dile getirdi.

Halkta buluşma

Bingöl'deki temasları kapsamında Belediye İşhanı Çay Bahçesinde halkla buluşan Yapıcıoğlu, vatandaşlarla birlikte çay içti, sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Yapıcıoğlu, sorunların takipçisi olacaklarını söyledi.

Taksicilere ziyaret

Temasları kapsamında Bingöl Taksi durağını da ziyaret eden Yapıcıoğlu’na taksi şoförleri, yakıt fiyatlarının çok yükseldiği ve araçların tamir ve bakımının pahalı oluşundan dolayı yaşadıkları sorunları dile getirdi.

Partililerle buluşma

Yapıcıoğlu son olarak, Bingöl merkez Bahçelievler Mahallesinde bulunan özel bir düğün salonunda partililerimizle buluştu. Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Yapıcıoğlu, seçim hazırlıkları konusunda çalışmalarını artırmaları gerektiğini vurguladı.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI