Genel Başkanımız Yapıcıoğlu Ağrı’da ziyaretlerde bulundu

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ağrı’da bulunan Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, Ağrı esnafını, Belediye Başkanı Savcı Sayan ile Ağrı Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu, ilk olarak İbrahim Ökten ve Cumhuriyet Caddesindeki esnafı ziyaret etti. Yapıcıoğlu, esnafın yaşadığı sorun ve sıkıntıları dinledi.

Genel Başkanımız Yapıcıoğlu, daha sonra Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ı makamında ziyaret ederek, Belediye şeref defterini imzaladı. Yapıcıoğlu, ziyarette ülke ve yerel gündemdeki konular hakkında  Belediye Başkanı Sayan ile görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savcı Sayan da sorunların çözümü noktasında ellerinden geleni yapacağını ifade ederek Yapıcıoğlu'na Kur'an-ı Kerim hediye etti.

Son olarak Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Saim Alpaslan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Yapıcıoğlu, başta Ağrı olmak üzere Bölge ekonomisi ve Bölgenin ihtiyacı olan yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı Alpaslan, Genel Başkanımız Yapıcıoğlu'na teşekkür etti.

Ziyaretlerde Yapıcıoğlu’na, Genel Başkan Yardımcımız Mahmut İrtem, GİK Üyemiz Ferhat Aköz, İl Başkanımız Şaban Gökhan ve partililerimiz eşlik etti.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI