Genel Başkanımız Yapıcıoğlu Bursa'da iş insanları ile bir araya geldi

Genel Başkanımız SAyın Zekeriya Yapıcıoğlu, Marmara bölgesinde gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında geldiği Bursa'da çok sayıda iş insanı ile bir araya geldi.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Bursa'da yaptığı esnaf ziyareti, parti içi seminer ve bir dizi görüşmeden sonra akşam saatlerinde çok sayıda iş insanı ile bir araya gelen Yapıcıoğlu, iş insanlarının sorunlarını dinleyerek partisi hakkında merak edilen sorulara cevap verdi.

Genel Başkan Yardımcılarımızdan Abdullah Aslan, Şeyhmus Tanrıkulu, Genel İdare Kurulu Üyemiz Cemil Genç ve Bursa İl Başkanımız Mehmet Şimşek ile birlikte katıldığı toplantıda konuşan Yapıcıoğlu, siyasi çalışmalarda da İslam'ı ölçü alarak çalışma yürüttüklerini, ibadet niyetiyle çalışma yaptıklarını ve tek amaçlarının Allah rızasını kazanmak olduğunu söyledi.

Siyasette temel meselenin sorunlara dürüst ve adil bir şekilde yaklaşmamak olduğunu belirten Yapıcıoğlu, ülkedeki ekonomik sorunlar ve genç işsizliğin toplumda oluşturduğu olumsuzluklar sebebiyle halkın siyasetçilere, yöneticilere karşı güvensizliğe sebep olduğunu ifade etti.

Ekonomik istikrarsızlık sebebiyle insanların yatırım yapmak yerine kolay yolan paradan para kazanma yöntemine başvurduklarını söyleyen Yapıcıoğlu, bu durumun ülkedeki üretimi doğrudan etkilediğini ve dış ülkelere bağımlı kalmaya sebep olduğunu vurguladı.

Ulusal medyanın kendilerine yönelik uyguladığı sansüre de değinen Yapıcıoğlu, memleketin hangi meselesinde olursa olsun sorunlara adil bir şekilde yaklaşılması halinde birçok sorunun çözüme kavuşacağını söyledi.

HÜDA PAR BURSA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI