AR-GE Başkanımız Cens’ten CHP’li Edremit Belediyesine tepki: Nankörler!

Balıkesir'in Edremit ilçesinde ÇYDD tarafından düzenlenen törende çarşafa hakaret edilmesine sert tepki gösteren Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdurrahman Cens, bunun bir “nefret gösterimi” olduğunu söyleyerek “nankörler” nitelemesinde bulundu.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Balıkesir'in Edremit ilçesinde CHP’li Edremit Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) tarafından düzenlenen Edremit'in işgalden kurtuluş töreninde büyük bir skandala imza atıldı. Dernek tarafından çarşaf giyindirilmiş bir genç kız zincire vuruldu. Sonrasında üstündeki çarşafı atan ve beyaz bir kıyafetle Türkiye bayrağı açan genç kızın güya özgürlüğü simgelediği iddia edildi.

AR-GE’den sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Cens, yaşanan çirkin olaya sert tepki gösterirken “İstiklal Mücadelesinde cepheye sosyetik kıyafetiyle mermi taşıyan; Fransız’a, Yunan’a direnirken vals yapan nenelerinizin fotoğrafları vardı da biz mi görmedik?” sorusunu yöneltti.

Cens, “Balıkesir’in CHP’li Edremit Belediyesi ve ÇYDD’nin düzenlediği nefret gösterimi. Lan nankörler!!! İstiklal Mücadelesinde cepheye sosyetik kıyafetiyle mermi taşıyan; Fransız’a, Yunan’a direnirken vals yapan nenelerinizin fotoğrafları vardı da biz mi görmedik?” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI