Genel Başkanvekilimiz Sağlam’dan Bayram namazı sonrası şehid kabirlerine ziyaret

Bayram namazını merkez Kayapınar ilçesinde bulunan İmam Şafii Camii’inde eda eden Genel Başkanvekilimiz Sayın İshak Sağlam ve beraberindeki heyet, PKK tarafından katledilen şehidlerin kabirlerini ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkanvekilimiz İshak Sağlam, Bayram namazını merkez Kayapınar ilçesinde bulunan İmam Şafii Camii’inde eda etti. Namazdan sonra camii avlusunda toplanan vatandaşların Kurban Bayramını tebrik eden Sağlam, çocuklarla da yakından ilgilenerek şeker ikramında bulundu.

Sağlam ve beraberindeki heyet, buradan 6-8 Ekim 2014'teki saldırılarda vahşice katledilen Şehid Yasin Börü ve arkadaşlarının anma programına katılmak üzere merkez Bağlar ilçesinde bulunan Yeniköy Mezarlığına geçti.

Şehidlerin kabirlerini tek tek ziyaret ederek ruhlarına Fatiha okuyan Sağlam, şehidlerin aileleri ve yakınlarıyla da bayramlaştı. Sağlam, daha sonra siyonistlerin Mavi Marmara Gemisi'ne yaptığı saldırıda katledilen edilen Şehid Ali Haydar Bengi’nin kabrini de ziyaret ederek dua etti.

Son olarak merkez Bağlar ilçesindeki Ali Pınar Mezarlığı'na geçen Sağlam, PKK tarafından 1990’lı yıllarda katledilen şehidlerin kabirlerini tek tek ziyaret ederek ruhlarına Fatiha okudu.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI