Partimizin Kurban Bayramı “Bayramlaşma Programı" belli oldu

Partiler arasında geleneksel olarak yapılan bayramlaşma programları Covid-19 sebebiyle bu yılın Kurban Bayramı’nda da video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecek. Partimiz; AK Parti, Deva Partisi, Yeniden Refah Partisi, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve İYİ Parti ile görüşecek.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Bayramlaşma programları için partiler tarafından her zaman olduğu gibi heyetler oluşturdu. Bu heyetler belirlenen saatlerde video konferans için bilgisayar başında olacak.

Partimizin bayramlaşacağı partiler

Parti Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Kurban Bayramı'nın 2'nci günü olan 21 Temmuz Çarşamba günü, ilk olarak saat 10.10'da AK Parti heyeti ile video konferans görüşmesi yapılacak.

AK Parti'nin ardından sırasıyla Deva Partisi 10.30, Yeniden Refah Partisi 11.30, Saadet Partisi 12.10, Gelecek Partisi 15.10 ve İYİ Parti 15.30’da parti temsilcileri ile video konferans görüşmesi şeklinde online bayramlaşılacak.

Video konferans görüşmeleri, partimiz adına Genel Sekreterimiz Sayın Şehzade Demir, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin İmir'den oluşan heyet tarafından gerçekleştirilecek.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI