Genel Başkanımız Sağlam’dan Ramazan Ayı mesajı

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Ramazan ayının tüm Müslümanlar için büyük bir fırsat olduğunu belirterek bu mübarek aydan en iyi şekilde istifade edilmesi gerektiğini vurguladı.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

On bir ayın sultanı Ramazan ayına dair yazılı bir açıklama yapan Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Ramazan ayına ilişkin verdiği mesajda; hakları gasp edilen mazlum ve mustazafların kurtuluşu için fiili ve kavli dualarda bulunmaya davet etti.

RAMAZAN AYIMIZ MÜBAREK OLSUN!

Rahmet, mağfiret ve cehennem azabından kurtuluş ayı olan Ramazan-ı Şerif’e kavuşturan Yüce Allah’a hamd ve senalar olsun!

Bütün İslam âleminin Ramazan ayının feyz ve bereketinden gerektiği gibi istifade edip Ramazan Bayramı’na arınmış olarak kavuşmasını niyaz ediyorum.

Toplumun her gün biraz daha yoksullaştığı, maddi ve manevi sorunların gittikçe büyüdüğü bir zaman diliminde Ramazan’ın; zenginle fakir arası bir dayanışmaya, yönetenle yönetilenler arası müspet ve güçlü bir bağın kurulmasına vesile olmasını diliyorum!

Lüks ve israf içinde yüzenler ile hayat pahalılığı altında ezilen halkın açlığının, yoksulluğunun ve sefaletinin sebeplerini tespit ederek, sınıflar arası oluşan derin uçurumun asıl sebepleriyle yüzleşmek suretiyle öze dönüş için Ramazan büyük bir fırsattır.

Sömürülen, hakları gasp edilen mazlum ve mustazafların kurtuluşu için fiili ve kavli dualarda buluşmak dileği ile Ramazan-ı Şerif’in, âlem-i İslam ve bütün cihan için hayırlara vesile olmasını Hakk Teâla’dan niyaz ederim.

Oruç, teravih, mukabele ve diğer tüm ibadet ve dualarımız makbul olsun inşaAllah! Ramazan ayımız mübarek olsun!

İSHAK SAĞLAM - HÜDA PAR GENEL BAŞKANI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI