Antalya İl Başkanımız Yumlu Kepez ve Muratpaşa Kaymakamlarını ziyaret etti

Antalya İl Başkanımız Sayın Veysi Yumlu, Kepez İlçe Kaymakamı Sayın Nusret Şahin ve Muratpaşa İlçe Kaymakamı Doktor Orhan Burhan'ı makamında ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

İl Sekreterimiz Abdurrezzak Çelik ve Kepez ilçe Başkanımız Şerafettin Şimşek ile birlikte Kepez İlçe Kaymakamı Nusret Şahin’e nezaket ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Yumlu, göreve yeni başlayan Kaymakam Şahin’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Yumlu, "Toplumun içerisinde bulunduğu buhrandan kurtulabilmesi için eğitime ciddi anlamda önem verilmelidir. Eğitime önem verildiği takdirde gençliğin imhası yerine imarı, ihyası ön plana çıkacaktır. Bu da ülkemize, milletimize daha temiz ve geleceği parlak olan yarınlar bırakacaktır." dedi.  

Heyetimiz, Kepez Kaymakamı Şahin'e yaptıkları ziyaret sonrasında ise Muratpaşa İlçe Kaymakamı Doktor Orhan Burhan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, salgın sebebiyle yaşanan sıkıntılar, halka yansıyan cezalar ve esnafın mağduriyeti konuşuldu. Ziyaretler karşılıklı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

HÜDA PAR ANTALYA İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI