Kayapınar Beldesi Belediye Başkanı HÜDA PAR'a katıldı

Batman'ın Gercüş ilçesine bağlı Kayapınar Beldesi Belediye Başkanı Samir Özhan ve 3 meclis üyesi Saadet Partisi'nden istifa ederek partimize katıldı.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Batman Gercüş'e bağlı Kayapınar Beldesi Belediye Başkanı Samir Özhan ve 3 meclis üyesi, Batman İl Başkanlığımızda düzenlenen bir törenle partimize katıldı. Özhan ve meclis üyeleri aynı törende HÜDA PAR üyeliğine de geçtiler.

Yapılan törene Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Batman İl Başkanımız Sayın Davut Şahin, İl teşkilatı yetkilileri, Kayapınar Belde Belediye Başkanımız Sayın Samir Özhan ve 3 meclis üyesi katıldı.

Katılım töreni esnasında Özhan ve meclis üyelerine parti rozetini Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam taktı.

Katılımın hayırlara vesile olmasını dileyen Sağlam, "Samir Başkana 'Evinize hoş geldiniz' diyoruz. Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın. İnşallah bugünden itibaren HÜDA PAR'ın hizmet anlayışını beldemizde en güzel şekilde göstereceğiz. Gece gündüz demeden her anımızı halkımızın hizmetinde olacak şekilde geçireceğiz. HÜDA PAR'ın hizmet anlayışında mesai kavramı olmaz. Ne zaman ihtiyaç duyulursa biz hizmete hazır vaziyette olacağız inşallah." dedi.

"Halkla birlikte karar alacağız"

Yapılacak hizmetlerde halkla birlikte karar alacaklarını vurgulayan Sağlam, "Karar mekanizması işletilirken de inşallah halkla beraber karar alacağız. Halkın önceliklerini önceleyeceğiz ve bu şekilde belki bizden sonraki nesillere güzel hizmetler bırakacağız inşallah. Yine bizden sonraki nesillere 'Bak ne güzel bir eser bıraktı.' şeklindeki bir duyguyla değil, bizden sonraki nesillerin, nesiller boyu verdiğimiz hizmetlerden istifade edecek bir hizmet anlayışıyla çalışmamız lazım. Bu nedenle gösterişten uzak, sadece hizmet odaklı yol alacağız inşallah. Rabbim bundan sonra da bize en hayırlı hizmet etmeyi nasip etsin. Doğru olan hizmetleri bize yaptırsın inşallah. Tekrar, 'Aramıza hoş geldiniz' diyoruz." ifadelerini kullandı.

"HÜDA PAR'ın ilk belediye başkanı olmak mutluluk verici"

HÜDA PAR'ın ilk belediye başkanı olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Özhan yaptığı konuşmada, "HÜDA PAR'ın ilk belediye başkanı olmak, ilk meclis üyesi olmak çok güzel. Rabbimize ne kadar şükretsek azdır. Yalnız şunu söylüyorum: Allah için hepimiz çalışalım. Sadece belde, ilçe, il belediyeleri değil, büyükşehir belediyelerini kazanmaya çalışalım. Çünkü gerçekten yerel yönetimin faydası çok... Bekli de halkın ıslahı için, yerel yönetimler meclisten daha güçlü ve daha kuvvetlidir. Elbette yuvama döndüğüm için seviniyorum ama zaten yuvamdan kopmamıştım. Genel Başkanımdan, burada bulunan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun." dedi.

BATMAN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI