İhvan Şura Meclisi üyelerinden Genel Başkanımız Sağlam'a ziyaret

​Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam'ı, Diyarbakır İl Başkanlığımızda ziyaret eden İhvan Şura Meclisi Üyeleri Mithat Haddad ve Recep el-Benna, Kudüs davasına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Geçtiğimiz pazar günü partimizin destek verdiği, Peygamber Sevdalıları Vakfı ve Mustazaflar Cemiyeti tarafından Diyarbakır İstasyon Meydanı'nda yüzbinlerin katılımıyla düzenlenen "Kudüs Bizimdir" temalı mitinge ve bir dizi programa katılmak üzere kente gelen İhvan Şura Meclisi Üyeleri, Diyarbakır İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

Genel Başkanımız Sayın Sağlam, İhvan Şura Meclisi üyeleri Mithat Haddad ve Recep el-Benna'yı, Diyarbakır İl Başkanlığımızda kabul etti.

Ziyarette, işgalci ABD Başkanı Trump'ın, tek taraflı aldığı sözde "barış planı" anlaşmasına tepki verilirken, bu anlaşmayla Kudüs'ün tamamıyla siyonist terör rejimine peşkeş çekildiği, Müslümanların da buna asla izin vermemesi gerektiğinin altı çizildi.

Başta Filistin'in başkenti Kudüs konusunun konuşulduğu ziyarette, Diyarbakır olmak üzere, Sakarya ve İstanbul'da düzenlenen Kudüs mitinglerine de değinilirken, yüzyılın ihanetine karşı her Müslümanın elinden ne geliyorsa yapması gerektiğine vurgu yapıldı.

Kendilerini kabul ettiklerinden dolayı Genel Başkanımız Sağlam'a teşekkürlerini ileten İhvan Şura Meclisi üyeleri Haddad ve el-Benna, Kudüs için çaba ve gayretlerinden ötürü de minnettar olduklarını ifade etti.

Genel Başkanımız Sağlam da, ziyaretlerinden ötürü İhvan Şura Meclisi üyelerine teşekkür etti. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI