İstanbul İl Teşkilatımızın Kongresi için hazırlıklar tamamlandı

Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek olan İstanbul 2. Olağan Kongresi'nde hazırlıklar tamamlandı.

/ KONGRELER / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu’nun katılımıyla Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi'nde yapılacak İstanbul İl Teşkilatımızın 2. Olağan Kongresi'nde hazırlıklar tamamlandı.

Yerli ve yabancı birçok misafirin katılımıyla gerçekleştirilecek olan kongrenin son hazırlıklarını yakından takip eden İstanbul İl Başkanımız Erdal Elibüyük “Son 15 gündür İstanbul’u kongre hazırlıkları sarmıştı. Kardeşlerimiz canla başla gece gündüz demeden çalışarak hazırlıklara devam ettiler. Son olarak dün gece salonun süslenmesiyle hazırlıklarımız devam etti. Bugün artık misafirlerimizi ağırlamak için hazırız." dedi.

Öte yandan Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi'nde saat 14.00'te başlayacak olan kongrenin program akışının şöyle olacağı açıklandı:

"Açılış ve selamlama, Kur’an-ı Kerim tilaveti, kongrenin Başkanlık Divanı seçimi, İstanbul İl Başkanımız Erdal Elibüyük'ün açılış konuşması, İstanbul İl Başkanlığımızın faaliyet ve hesap raporunun okunması, Genel Başkanımız Zekeriya Yapıcıoğlu’nun konuşması ve seçim."

Kongre, seçimin ardından göreve gelecek olan il başkanının teşekkür konuşmasıyla son bulacak.

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI