Genel Başkanımız Sağlam Erbil'de ziyaretlerine devam ediyor

​Erbil'de bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunan Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Irak İslam Partisi Kurucu Başkanı ve Irak eski Cumhurbaşkanlarından Prof. Dr. Sayın Muhsin Abdulhamid'i ziyaret etti.

/ GENEL BAŞKAN / Küçült | Büyüt

Genel Başkanımız Sayın İshak Sağlam, Irak Kürdistan Bölgesi Yönetimi'nin başkenti Erbil'de (Hewler) temaslarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Genel Başkanımız Sağlam, Irak İslam Partisi Kurucu Başkanı ve Irak eski Cumhurbaşkanlarından Prof. Dr. Muhsin Abdulhamid'i ziyaret etti.

Prof. Dr. Muhsin Abdulhamid, Sağlam ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek HÜDA PAR'a çalışmalarında başarılar diledi.

Genel Başkanımız Sağlam ise Prof. Dr. Muhsin Abdulhamid'e parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyarette; Kürd halkının durumu, İslam ümmetinin yaşadığı sorun ve sıkıntılar ile emperyalistlerin İslam coğrafyasındaki etkisi konuşuldu.

Parti olarak amaçlarının Kürd, Türk, Arap tüm halkların birlikte kardeşçe ve barış içinde yaşamalarına katkı sunmak olduğunu belirten Sağlam, bunun için çalıştıklarını, ümmetin ancak vahdette buluşarak huzur ve barışı elde edebileceklerini kaydetti.

Samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette Prof. Dr. Muhsin Abdulhamid, Genel Başkanımız Sağlam'a farklı alanlarda kaleme aldığı eserlerinden bir set hediye etti.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI