AK Parti’den Gaziantep İl Başkanımız Göçer'e “hayırlı olsun” ziyareti

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığından bir heyet, Gaziantep İl Başkanlığımıza atanan Faruk Göçer’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci ve beraberindeki kalabalık bir heyet, Gaziantep İl Başkanlığımızı ziyaret ederek, İl Başkanlığı görevine atanan Faruk Göçer’i tebrik edip, yeni görevinde başarılar diledi.  Heyeti, İl Başkanımız Faruk Göçer ve il teşkilatı karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, gündeme ilişkin konuların yanı sıra kentin sorunları ve kent ile ilgili yapılması gerekenler ele alındı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Göçer, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Siyasi partilerin bu halka hizmet etmek için var olduklarını belirten Göçer, HÜDA PAR olarak kentteki siyasi partilerle birlikte halka hizmet etmek için çaba sarf edeceklerini söyledi.

Özkeçeci de Göçer’i tebrik edip, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretin ardından AK Parti heyeti İl Başkanlığından ayrıldı.

GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI