Doğubayazıt İlçe Başkanlığımızdan hastalara ziyaret

Doğubayazıt İlçe Başkanlığımızdan bir heyet, Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt İlçe Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Doğubayazıt İlçe Başkanlığımız ve İlçe Kadın Kollarımızdan oluşan heyet, Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yatan hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını tebrik etti.

Heyet, 150 yataklı hastanede yatarak tedavi gören hasta, hasta yakınları, hastane çalışanı ve temizlik personelini ziyaret ederek kendilerine bayram şekeri ve gül suyu ikram etti.

Heyetin ziyaretlerinden memnun kaldıklarını söyleyen hasta ve hasta yakınları, heyetimize çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonrası hastane önünde açıklamalarda bulunan Doğubayazıt İlçe Başkanımız Cemal Arvas, partilerinin, kurulduğu tarihten bu yana halkla iç içe olmaya ehemmiyet verdiğini belirterek ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.

Arvas, "Bizler bugün HÜDA PAR olarak Doğubayazıt Devlet Hastanesinde yatan ve acil serviste tedavi gören hastalarımıza bayram ziyaretinde bulunduk. Biz HÜDA PAR olarak bu tür ziyaretlere devam edeceğiz. HÜDA PAR her zaman sahadadır. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyorum. Rabbim hastalarımıza da şifalar versin inşallah" şeklinde konuştu.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI