Yeniden Refah Partisi'nden Bitlis İl Başkanlığımıza bayram ve taziye ziyareti

Yeniden Refah Partisi Bitlis İl Başkanlığından oluşan bir heyet, Bitlis İl Başkanlığımıza bayram ve taziye ziyaretinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz'un tedavi gördüğü Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Bölümünde Hakk'ın rahmetine kavuşmasıyla birlikte il teşkilatlarımıza taziye ziyaretleri sürüyor.

Taziye ve bayram ziyaretleri kapsamında, Yeniden Refah Partisi Bitlis İl Başkanı Ayhan Uslu, beraberindeki partililerle, Bitlis İl Başkanlığımıza bayram ve taziye ziyaretinde bulundu.

Heyeti, Bitlis İl Başkanımız Celal Gül ve parti üyeleri karşıladı. Vefat eden Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz için taziyelerini ileten Yeniden Refah Partisi Bitlis İl Başkanı Ayhan Uslu, Mehmet Yavuz'un vefatından duydukları üzüntüyü dile getirdi.

Mehmet Yavuz'un, samimi ve fedakâr bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Uslu, Kurban Bayramı münasebetiyle de bayram tebriklerini iletti.

Kendilerine yapılan bayram ve taziye ziyaretinden dolayı memnun kaldıklarını dile getiren Bitlis İl Başkanımız Celal Gül, yaşarken davasına samimi bir şekilde hizmet eden Mehmet Yavuz'un, vefatıyla da aynı hizmeti yaptığını vurguladı.

Mehmet Yavuz'un vefatı, ümmet için bir kayıp olduğunu aktaran Gül, ahlakı, fedakârlığı, samimiyeti, hitabeti, bilgi birikimiyle yerinin doldurulması zor olan ender şahsiyetlerden biri olduğunu söyledi.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI