Erbil Temsilciliğimizde ziyaretler devam ediyor

IKBY'nin başkenti Erbil'de temsilciliğimize taziye ziyareti gerçekleştiren Komela İslamiyi Kurdistan ve KDP'nin kanaat önderinden Şêx Talip Mêrgesorî, Mehmet Yavuz'a Allah'tan rahmet, partimize sabır temennilerinde bulundu.

/ GENEL MERKEZ / Küçült | Büyüt

Irak Kürdistan Bölgesi Yönetiminin başkenti Erbil'de temsilciğimize taziye ve bayram ziyaretler devam ederken, Erbil Temsilciliğimiz de Irak İslam Partisi (IIP) ve Türkmen Bağımsız Hareketi (TBH)'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcımız merhum Mehmet Yavuz için taziyelerini iletmek üzere Erbil Temsilciliğimizi ziyaret eden Komela İslamiyi Kurdistan (Komel) Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haci Hêmin ve KDP'nin kanaat önderinden Şêx Talip Mêrgesorî, merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve dava arkadaşlarına sabırlar diledi.

Komela İslamiyi Kurdistan (Komel) ve KDP'nin kanaat önderinden Şêx Talip Mêrgesorî'yi, Genel İstişare Kurulu Başkanımız İsa Aydın ve Erbil Temsilcimiz Abdussamed Yalçın karşıladı.

Kurdistani heyetler, rahmetli Yavuz'un vefatıyla derin üzüntü yaşadıklarını ifade ederek, Yavuz'a Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve partimize sabırlar diledi. Heyetler ayrıca Kurban Bayramı vesilesiyle partimizin bayramını tebrik etti.

Genel İstişare Kurulu Başkanımız Aydın da, Kurdistani heyetlere ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ileterek, bayramlarını tebrik etti.

Irak İslam Partisi ve Türkmen Bağımsız Hareketi'ne ziyaret

Diğer yandan Erbil Temsilciliğimiz de bayram ziyaretleri kapsamında, Irak İslam Partisi (IIP) ve Türkmen Bağımsız Hareketi (TBH)'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Heyetimizi, Irak İslam Partisi (IIP) Genel Başkanı İyad Samarrai ve Türkmen Bağımsız Hareketi (TBH) Genel Başkan Kenan Şakir Üzeyirağalı karşıladı.

Görüşmelerde merhum Yavuz'un ruhuna Fatiha okunurken, Kurban Bayramı vesilesiyle de karşılıklı bayram tebrikleri sunuldu.

HÜDA PAR GENEL MERKEZİ

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI