Bitlis İl Başkanlığımız hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı

Bitlis İl Başkanımız Celal Gül, beraberindeki heyetle birlikte, hastanede yatan hastaları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bitlis İl Başkanımız Celal Gül, beraberindeki heyetle birlikte, Kurban Bayramı münasebetiyle Bitlis Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek, bayramlarını tebrik etti.

Beraberindeki heyetle birlikte Bitlis Devlet Hastanesine gelen Gül, yatan hastaları odalarında ziyaret ederek, hem bayramlarını kutladı hem de kendilerine gül verdi. Hasta yakınlarıyla ayaküstü sohbet eden Gül, hastalar hakkında bilgi alarak, hastalara acil şifalar diledi.

Hasta yatan bölümündeki personelin de bayramını tebrik Gül, hasta ve hasta yakınlarına ilgi gösterilmesi noktasında, çalışan personellere tavsiyelerde bulundu.

Kurban Bayramında kendilerine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hasta ve yakınları, bu tür ziyaretlerin toplumda yaygınlaştırılması gerektiğini belirttiler.

Ziyaretin ardında gazetecilere açıklamada bulunan Gül, müminin, mümin üzerindeki haklarından birisinin de hastalandığında onu ziyaret etmek olduğunu hatırlatarak, akraba, hasta ve yaşlı ziyaretlerinin ihmal edilmemesi gerektiğini belirtti.

Ziyaretin ardından Gül ve beraberindeki heyet, hastaneden ayrıldı.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI