İYİ Parti ve MHP’den Diyarbakır İl Başkanlığımıza ziyaret

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle İYİ Parti ve MHP’den heyetler, Diyarbakır İl Başkanlığımıza taziye ziyaretinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerin ve Kurban Bayramı münasebetiyle bayram tebriklerinin kabul edildiği Diyarbakır İl Başkanlığımızı ziyaretler sürüyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı M. Salim Ensarioğlu ve MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Cuma günü kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Mehmet Yavuz için Diyarbakır İl Başkanlığımızı taziye ve bayram ziyaretinde bulundu.

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ve Eğitim-Bir-Sen ziyareti

Öte yandan Diyarbakır İl Başkanlığımıza gün içerisinde AK Partili Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ve Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır Şube Başkan Vekili Ramazan Tekdemir tarafından da taziye ve bayram ziyaretleri gerçekleşti.

Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır İl Yönetimi, kendisi de bir eğitimci olan Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerini sundu.

Heyet, merhum Mehmet Yavuz’a Allah’tan rahmet dilerken, ailesi, sevenleri ve partimize sabır temennilerinde bulundu.

Heyetleri Genel Başkan Yardımcımız Vedat Turgut, GİK Üyemiz Şeyhmus Tanrıkulu, Diyarbakır İl Başkanımız Osman Aktaş ağırladı.

Ziyaretlerinden ötürü Genel Başkan Yardımcımız Turgut, heyetlere teşekkürlerini iletti.

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde vefat etmiş, memleketi Adıyaman’ın Kâhta ilçesinde toprağa verilmişti.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI