“Mehmet Yavuz hocanın vefatı bizi derin üzüntüye gark etti”

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz'un vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı paylaşan milletvekili, gazeteci ve kurum başkanları, Yavuz’un vefatıyla derin üzüntü yaşadıklarını dile getirdi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un vefatının ardından taziye mesajları devam ediyor. İstanbul Milletvekili Hasan Turan, gazeteciler Yakup Köse, Hamza Türkmen ve kanaat önderi Kadir Akaras tarafından da taziye mesajları iletildi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İstanbul İl Başkanımız Erdal Elibüyük’e başsağlığı mesajlarını bildirerek partimize sabır tavsiyesinde bulundu.

İstanbul İl Başkanımız Elibüyük’e, merhum Yavuz için taziyelerini ileten gazeteciler Yakup Köse ve Hamza Türkmen, merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve partimize sabrı cemil temennisinde bulundular.

Elibüyük’e kanaat önderi Kadir Akaras da taziye mesajlarını iletti. Akaras, rahmetli Mehmet Yavuz’un vefatından dolayı üzüntülerini dile getirerek, Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diledi.

Ayrıca İnsani Yardım Vakfı (İHH) Şanlıurfa Temsilcisi Behçet Atilla, Yemen’de bulunduğu için taziye mesajını iletti.

Atilla mesajında, “Esselamu Aleykum çok değerli hocam. Değerli dava adamı Mehmet Yavuz hocanın vefatı bizi adeta üzüntüye garketti. Allah hocamıza gani gani rahmet eylesin, ailesine, yakınlarına, size ve tüm HÜDA PAR camiasına başsağlığı diliyorum. Allah hepinize/hepimize sabrı cemil ihsan eylesin. Allah'tan geldik Allah'a aidiz, dönüşümüz de O'nadır. Siz değerli Müslümanların emanetini yerine ulaştırmak üzere yaklaşık 10 gündür Yemen'deyim. Yemen'de olmam hasebiyle taziyeye gelememem de Allah şahit beni ayrıca hüzünlendiriyor.” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI