Gaziantep İl Başkanlığımıza taziye ve bayram ziyareti

Kurban Bayramı vesilesiyle Gaziantep’teki siyasi partiler, Gaziantep İl Başkanlığımıza taziye ve bayram ziyaretinde bulundular. Partimiz de siyasi partilere iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Kurban Bayramı münasebetiyle siyasi partiler arası yapılan bayramlaşmalar kapsamında, AK Parti, Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi’nden heyetler Gaziantep İl Başkanlığımızı ziyaret etti. Heyetler tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz için başsağlığı diledi.

Ziyarette yapılan görüşmelerde merhum Yavuz’un vefatı başta olmak üzere Türkiye, dünya ve kent gündemi ele alındı.

Gaziantep İl Başkanlığımıza ilk ziyareti AK Parti gerçekleştirdi. AK Parti Gaziantep İl teşkilatı Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Fatih Mehmet Fedaioğlu ve parti heyetinden oluşan heyeti, Gaziantep İl Başkanımız Faruk Göçer ve parti yönetimi karşıladı.

Gaziantep İl Başkanlığımıza daha sonra Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi’nden birer heyet, taziye ve bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Siyasi parti temsilcileri, geçtiğimiz cuma gecesi Hakk’a yürüyen Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz için taziyelerini sundu.

Yavuz’un vefatından duydukları üzüntüyü dile getiren siyasi parti temsilcileri, merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve partimize başsağlığı dileyerek, merhum Mehmet Yavuz’un herkes tarafından çok sevilen önemli bir şahsiyet olduğunu dile getirdiler.

Gaziantep İl Başkanımız Faruk Göçer, siyasi parti heyetlerine taziye ve bayram ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Gaziantep İl Başkanlığımızdan da heyetler, AK Parti, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, BBP, CHP ve İYİ Parti’ye bayram ziyareti gerçekleştirdi.

GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI