HAK-PAR, PAK ve PSK’den partimize taziye ve bayram ziyareti

Diyarbakır İl Başkanlığımıza taziye ve bayram tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde sürerken, HAK-PAR, PAK ve PSK yetkilileri de başsağlığı ve bayram tebrik ziyaretinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz’un, Cuma günü kanser tedavisi gördüğü Diyarbakır Dicle Üniversitesi Onkoloji Bölümünde Hakk'ın rahmetine kavuşmasıyla birlikte partimize yoğun ziyaretler ve taziye mesajları iletiliyor.

Bu kapsamda HAK-PAR Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Çelebi, Partiya Sosyalista Kurdistan (PSK) Genel Başkan Yardımcısı Vahit Aba ve Partiya Azadiya Kürdistan (PAK) İl Başkanı Vedat Dede’den oluşan heyet, Diyarbakır İl Başkanlığımızı ziyaret edip, rahmetli Yavuz için taziye dileklerini iletirken, Kurban Bayramı vesilesiyle de bayram tebriklerini bildirdi.

Kürdi partilerden oluşan heyeti, Genel Başkan Yardımcımız Vedat Turgut, GİK Üyemiz Şeyhmus Tanrıkulu, Diyarbakır İl Başkanımız Osman Aktaş ve partililerimiz karşılıyor. Gelen heyete merhum Yavuz’un vefat sebebi olan hastalığını anlatan Turgut, taziye ve bayramlaşma ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Kürdi partilerden oluşan heyet de merhum Mehmet Yavuz’u yakından tanıdıklarını, vefatını üzüntüyle karşıladığını dile getirerek taziye mesajlarını iletti. Ayrıca Kurban Bayramı münasebetiyle de bayram tebriklerini bildirdi.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI